39 294 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.
Кабіна PLATINUM LINE, загартоване безпечне скло 6 або 8 мм із захисним покриттям Active Shield.
Фактичні розміри до зовнішнього краю стінового куба.
ПРИМІТКА: виріб можна встановлювати лише з настінним профілем, якщо товщина скла становить 6 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Walk-in |
| Тип введення | Walk-in |