30 046 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.
Натисніть і перевірте нашу компанію: Modo New Brushed GunMetal II Серія Modo, що характеризується простотою, функціональністю та мінімалістичним дизайном, виділяється завдяки новому модному кольору матового GunMetal. Бронзовий відтінок шліфованих профілів і кронштейнів робить кабіни Modo New вписуваними в лофт і мінімалістичні ванні кімнати, а модні темні композиції і інтер'єри в японському стилі найбільше захоплюють своєю красою, коли вони встановлені на душовий піддон врівень з рівнем підлоги або під плитковим піддоном. Переваги кабіни Modo New II: Безпечне, загартоване скло товщиною 8 Сучасні щіткові деталі в кольорі GunMetal забезпечують надійну систему кріплення душової кабіни з використанням профілів, що дозволяють вирівняти кривизну стіни - захисне покриття, що полегшує очищення душової кабіни. Завдяки гідрофобним властивостям покриття, краплі води не затримуються на поверхні скла, а стікають, не залишаючи відкладень Монтаж без душового підд
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 145 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Walk-in |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла/панелі | 8 mm |