29 576 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.


Серія Modo, що характеризується простотою, функціональністю та мінімалістичним дизайном, виділяється завдяки новому модному матовому кольору GunMetal. Бронзовий відтінок матових профілів і кронштейнів робить кабіни Modo New вписуваними в лофт і мінімалістичні ванні кімнати, а також модні темні композиції та інтер'єри, оформлені в стилі Japandi. Душкові кабіни найбільше захоплюють своєю красою, коли вони встановлені на душовий піддон врівень з підлогою або на душовий піддон під плитку.



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Мoдель | Modo New II Gunmetal |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Walk-in |
| Тип входу | Walk-in |