Доставка зі складу 5-10 днів.

МИЙНИК SMEG VFU71SFR
Сімейство продуктів
Раковина
Тип
Одноразове натискання Misa
Кількість камер
1
Лінія дизайну
Універсальний
Тип розробки
Flush, Flat, Suspended
ТИП
Матеріал
Нержавіюча сталь
Розміри раковини
71
Код EAN
8017709304676
ЛІНІЯ ДИЗАЙНУ
Серія
Міра
Колір
Завершення
Розчесаний
Тип з нержавіючої сталі
AISI304
Отвір для змішувача / попередньо вирізаний отвір для змішувача
Без отвору для акумулятора
Логотип
Рельєфний
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Ширина (мм)
750
Радіус отвору
16
Встановлення в основу
80
Розмір вирізу під монтажем (мм)
712*402
Висота від кухонної стійки
Розміри вирізу в стільниці
735*425
Кількість кліпів
8
Тип кліпу
Стандарт + кліпса під монтаж
СТАНДАРТНІ АКСЕСУАРИ
Приладдя для складання
Сітчастий фільтр, сифон зі зливним патрубком для посудомийної машини, кріпильні кліпси, силікон
КАМЕРА
Тип камери
Мінімальний радіус
Розміри камери, ШxГxГ (мм)
710 x 400 x 200
Товщина камери (мм)
Глибина камери (мм)
200
Радіус округлення камери (мм)
15
Передача
Так, врівень зі стільницею
Положення зливу
Позиція на стіні
Діаметр дренажу
3,5"
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЛОГІСТИКУ
Розміри продукту (мм)
200x750x440
Інші продукти з тієї ж категорії:

з того часу 944,10_x000D_ злотих

з того часу 513,77_x000D_ злотих

з того часу 306,00_x000D_ злотих

з того часу 828,00_x000D_ злотих

з того часу 551,00_x000D_ злотих

з того часу 414.17_x000D_ злотих

з того часу 1991,17_x000D_ злотих

з того часу 630,00_x000D_ злотих

з того часу 911,35_x000D_ злотих

з того часу 1310,57_x000D_ злотих

з того часу 1422,00_x000D_ злотих

з того часу 1870,00_x000D_ злотих

з того часу 219,00_x000D_ злотих

від 1626,00_x000D_ злотий

з того часу 1410,17_x000D_ злотих

з того часу 580,52_x000D_ злотих

з того часу 1615,00_x000D_ злотих

з того часу 2195,00_x000D_ злотих

з того часу 397,57_x000D_ злотих


з того часу 523,32_x000D_ злотих

з того часу 1908,17_x000D_ злотих

з того часу 1825,17_x000D_ злотих

з того часу 1381,00_x000D_ злотих

з того часу 629,97_x000D_ злотих

з того часу 390,00_x000D_ злотих

з того часу 729,57_x000D_ злотих

від 1368,64_x000D_ злотий

від 1085,64_x000D_ злотий

з того часу 1000,23_x000D_ злотих
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 75 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткова інформація | Немає |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 44 cm |
| Мoдель | VFU71SFR |
| Марка | Smeg |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 80 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Встановлення | Podwieszane |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne |