Доставка зі складу 5-10 днів.

BLANCO CLASSIC Pro 45 S-IF НЕРЖАВІЮЧА СТАЛЬ Завжди модно Завжди модна форма, основне відділення з простим контуром і сучасною пробкою. Плоскі краї IF для накладного монтажу або врівень зі стільницею. Велике основне відділення з можливістю підвісити в нього сушарку. Двостороння модель. Практичний додатковий злив. Широкий вибір додаткових аксесуарів

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 86 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 17 cm |
| Додаткова інформація | Zlewozmywak odwracalny |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість комірок | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 51 cm |
| Марка | Blanco |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz z odpływem |
| Встановлення | Wpuszczane |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne |