Доставка зі складу 5-10 днів.
Незважаючи на всі зусилля, ми не гарантуємо, що опубліковані технічні дані (опис) не містять упущень або помилок. Якщо у вас виникли сумніви, зв’яжіться з продавцем, перш ніж прийняти рішення про покупку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 17,5 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie, Ociekacz |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 51 cm |
| Марка | Blanco |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 40 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz z odpływem |
| Встановлення | Wpuszczane |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne |