Доставка зі складу 5-10 днів.

МИЙНИК SMEG VSTQ72-2
Сімейство продуктів
Раковина
Тип
Квадратна миска
Кількість камер
1
Лінія дизайну
Універсальний
Тип розробки
Призупинено
ТИП
Матеріал
Нержавіюча сталь
Розміри раковини
72
Код EAN
8017709125608
ЛІНІЯ ДИЗАЙНУ
Універсальний
Серія
Квадра
Колір
Завершення
Розчесаний
Тип з нержавіючої сталі
AISI304
Отвір для змішувача / попередньо вирізаний отвір для змішувача
Без отвору для акумулятора
Логотип
Рельєфний
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Ширина (мм)
740
Радіус отвору
5
Встановлення в основу
80
Розмір вирізу під монтажем (мм)
398*720
Розмір отвору під кран
35
Тип ущільнення
Ущільнювальна паста
Кількість кліпів
8
Тип кліпу
Затиск під кріплення
СТАНДАРТНІ АКСЕСУАРИ
Приладдя для складання
Сітчастий фільтр, Сифон зі зливним патрубком для посудомийної машини, Кліпси для установки
КАМЕРА
Тип камери
Квадрат
Розміри камери, ШxГxГ (мм)
720x400x210
Товщина камери (мм)
Глибина камери (мм)
210
Передача
Так, стандартно
Положення зливу
На стіні
Діаметр дренажу
3,5"
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЛОГІСТИКУ
Розміри продукту (мм)
210x740x418
Інші продукти з тієї ж категорії:

з того часу 513,77_x000D_ злотих

з того часу 306,00_x000D_ злотих

з того часу 551,00_x000D_ злотих

з того часу 630,00_x000D_ злотих

з того часу 828,00_x000D_ злотих

з того часу 414.17_x000D_ злотих

з того часу 1991,17_x000D_ злотих

з того часу 911,35_x000D_ злотих

з того часу 1310,57_x000D_ злотих

з того часу 1422,00_x000D_ злотих

з того часу 1870,00_x000D_ злотих

з того часу 219,00_x000D_ злотих

від 1626,00_x000D_ злотий

з того часу 1410,17_x000D_ злотих

з того часу 580,52_x000D_ злотих

з того часу 1615,00_x000D_ злотих

з того часу 2195,00_x000D_ злотих

з того часу 397,57_x000D_ злотих


з того часу 580,17_x000D_ злотих

з того часу 523,32_x000D_ злотих

з того часу 1908,17_x000D_ злотих

з того часу 1825,17_x000D_ злотих

з того часу 1381,00_x000D_ злотих

з того часу 629,97_x000D_ злотих

від 390,00_x000D_ злотий

з того часу 729,57_x000D_ злотих

з того часу 1368,64_x000D_ злотих

з того часу 1085,64_x000D_ злотих

від 1000,23_x000D_ злотий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 74 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 21 cm |
| Додаткова інформація | Немає |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 41,8 cm |
| Мoдель | VSTQ72-2 |
| Марка | Smeg |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 80 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Встановлення | Podwieszane |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne |