Доставка зі складу 5-10 днів.





?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 53 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 46 cm |
| Марка | Blanco |
| Матеріал | Kamienne |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Встановлення | Podwieszane |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Czarne |