

21 532 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.

- Матеріал: Fragranit Plus
- Оздоблення: Fragranite
- Спосіб встановлення: вбудовується в стільницю
- Спосіб встановлення: Підстільний
- Отвори: немає
- Автоматична пробка: ні

- мінімальна ширина тумби під раковину: 45 см,
- спосіб установки: підвісна під стільницю / врівень зі стільницею,
- реверсивна модель (можливість установки ВЕРТИКАЛЬНО або ГОРИЗОНТАЛЬНО),
- мийка оснащена ручною заглушкою (заглушка GREY LINE - ситечко з кулькою),
- отвір під кран, автоматичну заглушку, інші зробити в стільниці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 43,3 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 40 cm |
| Мoдель | Maris |
| Марка | Franke |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Тип клапана | zatyczkowy z sitkiem |
| Встановлення | Podwieszane |
| Форма | Prostokątny |
| Ширина камери | 37 cm |