Доставка зі складу 5-10 днів.
Відмінною рисою раковин Quadron є глибокі чаші. Простора камера означає, перш за все, великий комфорт використання.
Миття великих каструль або підносів не викликає проблем завдяки збільшенню об’єму раковини на кілька літрів.
Мийка оснащена зливним отвором SteelQ з нержавіючої сталі за технологією PVD, колір якого збігається з кольором раковини, що надає виробу елегантний вигляд.
Вироби, виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі SteelQ, очищеної за технологією PVD, забезпечують сучасний вигляд і довговічність.
Їх легко підтримувати в чистоті, вони стійкі до високих температур (гарячі каструлі) і різких змін на кухні (окріп і холодна вода), стійкі до хімічних речовин і багатьох видів відкладень (наприклад, від кави чи чаю).
>Нержавіюча сталь SteelQ характеризується унікальними властивостями. Нержавіюча сталь SteelQ - це матеріал, поверхня якого ідеально гладка (без пор), тому до неї не прилипають мікроорганізми та забруднення. Він гігієнічний і легко миється.
Іншою відмінною рисою нержавіючої сталі SteelQ є її стійкість до високих температур (наприклад, гарячі сковорідки) або раптових змін температури, які так часто трапляються на кухні (наприклад, гаряча олія та холодна вода).
Це екологічний матеріал, який можна повторно використовувати після розплавлення.
Поверхня з нержавіючої сталі SteelQ завдяки технології PVD була вдосконалена здебільшого з урахуванням гігієни, щоб захистити здоров’я наших споживачів і уникнути розмноження мікроорганізмів. У той же час наші продукти розроблені таким чином, щоб залишки їжі чи бруду не накопичувалися, а прибирання було швидким і ефективним - підтримка чистоти є важливою.
Наші сталеві раковини SteelQ на 100% придатні для вторинної переробки – це екологічно чисті продукти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quadron |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 44 cm |
| Місткість камери | 30 l |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 19 cm |
| Додаткова інформація | Zlewozmywak odwracalny |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 44 cm |
| Мoдель | Paul |
| Марка | Quadron |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Встановлення | Podwieszane |
| Форма | Kwadratowy |
| Колір | Złote |