Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка Alveus Steel Praktik 130 сатин 1122594
Сталева мийка Praktik має вишуканий дизайн, гарні лінії та відтінок сучасності. Мийка виготовлена з нержавіючої сталі з сатиновим покриттям. Мийка врізана в стільницю. З такою унікальною мийкою Ваша кухня придбає оригінальність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alveus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 98,5 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 21 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz, Zlewozmywak odwracalny |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість комірок | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Мoдель | Praktik 130 1122594 (satynowy) |
| Марка | Alveus |
| Матеріал | Stalowe |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Встановлення | Wpuszczane |
| Форма | Narożny |
| Колір | Srebrne |