Доставка зі складу 5-10 днів.
Шукаєте елегантну та функціональну мийку, яка прикрасить вашу кухню? Blanco Zia 45 S Silgranit PuraDur білого кольору - ідеальне рішення! Ця сучасна та позачасова мийка поєднує комфорт використання з винятковою якістю, пропонуючи все необхідне для щоденної роботи на кухні.
Blanco Zia 45 S Silgranit PuraDur характеризується сучасним дизайном з чіткими лініями та простим зовнішнім контуром, підкресленим вузькою окантовкою. Мийка має містку чашу, що забезпечує комфортну роботу, і зливний кран зі зливом, що підвищує комфорт використання. Завдяки реверсивній конструкції ви можете встановити його будь-яким способом відповідно до ваших потреб.
Мийка Blanco оснащена автоматичною пробкою, що полегшує її використання. У комплект входять переливна і зливна арматура, але сифон потрібно купувати окремо. Завдяки використанню матеріалу Silgranit® раковина надзвичайно міцна, проста в обслуговуванні та стійка до подряпин і високих температур.
Blanco Zia 45 S Silgranit PuraDur White (514718) виготовлено з кам'яного матеріалу - Silgranit®, який на 80% складається з натурального граніту в поєднанні з керамікою, акрилом і кольоровими пігментами. Завдяки цьому мийка нейтральна до їжі та водонепроникна, що робить її надзвичайно легкою для чищення.
Мийка має такі особливості:
Використання матеріалу Silgranit® робить Zia 45 S Silgranit PuraDur White (514718) не тільки красивим, але й надзвичайно міцним. Цей матеріал стійкий до подряпин, високих температур і контакту з окропом. Він також нейтральний у контакті з їжею та водонепроникний, що полегшує його очищення та обслуговування.
Завдяки своїм компактним розмірам і сучасному дизайну Blanco Zia 45 S ідеально підходить як для маленьких, так і для великих кухонь. Реверсивна конструкція дозволяє встановлювати відповідно до індивідуальних уподобань користувача, а врізний спосіб установки гарантує естетичний вигляд.
Мийка Blanco Zia 45 S Silgranit PuraDur White (514718) — ідеальне рішення для людей, які шукають функціональний та естетичний елемент кухонного обладнання. Висока якість виготовлення, довговічність матеріалу та комфорт використання роблять й
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 19 cm |
| Додаткова інформація | Zlewozmywak odwracalny |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Марка | Blanco |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz z odpływem |
| Встановлення | Wpuszczane |
| Форма | Prostokątny |