Доставка зі складу 5-10 днів.
Ширина раковини (у мм) 500 Глибина раковини (мм) 210 Кількість камер 1
Розміри камери (у мм) 490x420 Розміри вирізу в стільниці (в см) 84 х 48 матеріал GraniteQ
Оздоблення/колір білосніжно-золоті елементи Тип розвитку врізні Підконструкція (в см) 60
Сифон і дренаж включені. так Можливість підключення посудомийної/пральної машини так Відтік 3 1/2"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quadron |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 86 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 21,5 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie, Ociekacz |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Марка | Quadron |
| Матеріал | Kamienne |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Встановлення | Wpuszczane |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Białe |