Доставка зі складу 5-10 днів.

Мінімальна ширина шафи: 600,00 мм (60 см)
Розмір зливу: 3 1/2"
Кількість фрезерованих отворів (під кран, диспенсер, ін.): 4
Два фрезеровані отвори поза світлом, мін. підструктура
Довжина виробу: 780,00 мм
Ширина виробу: 500,00 мм
Довжина великої камери: 490,00 мм
Ширина великої камери: 425,00 мм
Глибина великої камери: 200,00 мм
Кількість камер: 1
Довжина вирізу: 760,00 мм
Ширина вирізу: 480,00 мм
Вирізати за шаблоном: ні
Положення зливу: реверсивна модель
Тип зливу: пробка
Зливний набір із сифоном у комплекті
Можливість встановити подрібнювач відходів
Захищено технологією, яка пригнічує ріст бактерій і мікроорганізмів - Sanitized®
Стійкий до плям і зміни кольору
Стійкий до подряпин
Стійкий до УФ-променів Призначення: інноваційна технологія виробництва в поєднанні з довговічністю робить мийку Maris ідеальним рішенням для сучасної кухні. Застосування: Кухня – це простір для всієї родини, тому мийки Fragranit+ захищені технологією Sanitized. Фосфатоване скло з вмістом срібла знижує ріст бактерій і мікроорганізмів на 99%, що означає високий рівень гігієни. Основним компонентом Fragranite є кварц - один з найтвердіших матеріалів. Якщо з нею правильно поводитися, ваша раковина Fragranite залишиться з вами на все життя.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість комірок | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Марка | Franke |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Тип клапана | mimośrodowy z sitkiem |
| Встановлення | Wpuszczane |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Czarne |
| Ширина камери | 49 cm |