Доставка зі складу 5-10 днів.

Модний, простий зовнішній виглядМаксимальна місткість камери Просторий змішувач і зливна смугаДоступна у версії з плоскими IF-краями для врівень або традиційного встановленняРеверсивна модель

.
Технічне креслення



Кухонний центр з нержавіючої сталі - Classic. Позачасовий. Красиво.

Висока якість
BLANCO використовує лише найякіснішу нержавіючу сталь, яка відбирається відповідно до певних критеріїв і якість якої підлягає суворому контролю. Досвід обробки сталі доповнює високу якість.

Гігієна
Поверхня BLANCO з нержавіючої сталі надзвичайно гладка. Різноманітні можливості застосування нержавіючої сталі в харчовій промисловості підкреслюють її чудові гігієнічні властивості.

Нейтральність при контакті з їжею
Нержавіюча сталь не впливає на зовнішній вигляд і смак харчових продуктів.

Витривалість
Нержавіюча сталь міцна та поглинає удари. Посуд, який впав у чашу сталевої раковини, не розіб’ється так легко.

Імунітет
Високоякісна нержавіюча сталь BLANCO природно стійка до побутових кислот і плям, які можуть з’явитися під час контакту з певними харчовими продуктами (наприклад, кава, чай, фрукти та овочі).

Простота догляду
Нержавіюча сталь BLANCO десятиліттями зберігає свою цінність і красу, навіть якщо вона не потребує особливого догляду.

Здатність до регенерації
Нержавіюча сталь має здатність до постійної регенерації. Під впливом кисню на поверхні нержавіючої сталі утворюється пасивний шар, який забезпечує стійкість до корозії.

Стійкість до високих температур і світла
Нержавіюча сталь стійка до високих температур до 300°C. Також тривалий вплив сонячних променів не впливає на колір і структуру матеріалу.

Рекомендовані продукти





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20,5 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie, Ociekacz, Zlewozmywak odwracalny |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Мoдель | Lemis XL 6S-IF |
| Марка | Blanco |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Встановлення | Wpuszczane |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne |