Доставка зі складу 5-10 днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laveo |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 59 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 52 cm |
| Мoдель | Marmara |
| Марка | Laveo |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Слив | Bez ociekacza |
| Встановлення | Wpuszczane |
| Форма | Prostokątny |