Доставка зі складу 5-10 днів.

• скляна поверхня дозволяє швидко та легко очищати, забезпечуючи таким чином гігієну поверхні • заводські отвори Ø 35 мм для кріплення змішувачів, висувної ручки, дозатора • Pop-up System - дозволяє дистанційно відкривати і закривати злив • ретельно і точно відшліфувати краї скляної поверхні • звукоізоляція вище середнього Особливості раковини:
Матеріал: загартоване скло + нержавіюча сталь CrNi 18/10 Мінімальна рама: 500 мм Розміри раковини: 600x500 мм Розміри камери: 400x340x190 мм Покриття/колір: чорний Зливний отвір: 3 1/2" зливного затвора/тип заглушки: POP-UP автоматичний тип установка: врізнаВерсія: реверсивнаГарантія: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alveus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 60 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 19 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie, Ociekacz, Zlewozmywak odwracalny |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість комірок | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Мoдель | Vitro |
| Марка | Alveus |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Сушарка | Ociekacz bez odpływu |
| Встановлення | Wpuszczane |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Czarne |