Доставка зі складу 5-10 днів.
Матеріал: нержавіюча сталь CrNi 18/10. Покриття/колір: сатин. Мінімальна основа: 500 мм. Розміри раковини: 860 x 500 мм. Розміри камери: 340 x 400 x 190 мм. Зливний отвір: 3 1/2" зливного затвора/заглушки: POP-UP автоматичний Тип монтаж : вбудованийВерсія: реверсивний Розміри вирізу в стільниці: 838 x 478 ммГарантія: 30 років Отвори під кран, заглушка POP-UP: 2Сифон і злив в комплекті: ТАКМожливість підключити посудомийну/пральну машину: ТАККількість чаш: 1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alveus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 79 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 19 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz, Zlewozmywak odwracalny |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Марка | Alveus |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Встановлення | Wpuszczane |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne |