Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка Alveus Elegant steel 10 льон 1126349
Сімейство мийок Elegant чудово підходить майже на кожній кухні. Він має класичний вигляд і вічний шарм. Конфігурації та розміри камер та цікавий дренаж надають характеру цій родині. Велика камера має рідкісну глибину 190 мм.
Характеристики продукту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alveus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 81 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 19 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz, Zlewozmywak odwracalny |
| Кількість комірок | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 51 cm |
| Марка | Alveus |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Тип клапана | zatyczkowy z sitkiem |
| Встановлення | Wpuszczane |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne |