Доставка зі складу 5-10 днів.

Тип: Композитна раковина
Тип: 1-камерний
Тип: З дренажем
Тип: реверсивний
Матеріал: фраграніт
Ширина (мм): 620
Довжина (мм): 500
Глибина (мм): 200
Форма камер: прямокутна
Перше відділення: ширина: 34 см
Перша камера: довжина: 42 см
Перше відділення: Глибина: 20 см
Зливник: так
Мін. ширина шафи (мм): 450
Ширина відступу в стільниці (мм): 600
Довжина заглиблення в стільницю (мм): 480
Радіус (мм): 20
Технології: дезінфекція
Колір: онікс
Гарантія: 15 років на ексцентричний клапан із фільтром 3 1/2"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Довгий бік | 62 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie, Ociekacz, Zlewozmywak odwracalny |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Марка | Franke |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Тип клапана | mimośrodowy z sitkiem |
| Встановлення | Wpuszczane |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Czarne |
| Ширина камери | 42 cm |