Доставка зі складу 5-10 днів.

Мийка QUADRON MORGAN 110 GraniteQ біла металева з сифоном з нержавіючої сталі, 1 чаша б/о HB8304U1-BS. Сучасний дизайн, адаптований до сучасних тенденцій. GraniteQ забезпечує високу твердість, довговічність і гігієнічність поверхні
У набір входить біла мийка MORGAN 110 GraniteQ + сифон зі сталевим зливом SteelQ PVD 3,5 дюйма. Опис: GraniteQ - забезпечує високу твердість, довговічність і гігієнічність поверхні, в набір входить сталевий злив SteelQ PVD відповідного кольору, ідеальне поєднання кольору, велика і містка чаша - сифон легко миється з можливістю підключення посудомийної або пральної машини легкий монтаж - монтажні гачки в комплекті Сучасний Дизайн, адаптований до сучасних тенденцій, гарантує найвищу гігієнічність і довговічність. Переливна розетка також виготовлена з
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quadron |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 57 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 22 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Мoдель | HB8304U1BS |
| Марка | Quadron |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Сушарка | Bez ociekacza |
| Встановлення | Wpuszczane |
| Форма | Prostokątny |