Доставка зі складу 5-10 днів.
Опис коротка мийка з однією чашею зі зливним отвором з нержавіючої сталі мінімальна ширина тумби для мийки 60 см спосіб установки врізна в стільницю реверсивна модель (чаша з ЛІВОГО або ПРАВОГО боку) мийка оснащена автоматичною пробкою зовнішні розміри 1000 x Розмір чаші 500 мм 450 х 400 х 190 мммийка з заводськими отворами під кран, ручка автоматична заглушка, інше!! УВАГА!! раковина БЕЗ СИФОНУ, сифон необхідно придбати додатково (вкладка АКСЕСУАРИ) Переливна та зливна арматура в комплекті: 1 х автоматична пробка з сітчастим фільтром 3,5", ручка/кнопка для керування автоматичною пробкою, всі необхідні елементи для встановлення раковини Специфікація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 19,5 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie, Ociekacz, Zlewozmywak odwracalny |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Мoдель | Dinas XL 6 S |
| Марка | Blanco |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Встановлення | Wpuszczane |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne |