Доставка зі складу 5-10 днів.

бежевий колір, рама 45, сифон в комплекті, вбудований у стільницю, злив: 3 1/2" Зовнішні розміри: 620 мм x 500 мм, виріз: 600 x 480 мм, камера: FI 400, глибина 200 мм, реверсивний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 62 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20,5 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie, Ociekacz |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Марка | Franke |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Сушарка | Ociekacz bez odpływu |
| Встановлення | Wpuszczane |
| Форма | Owalny |