Доставка зі складу 5-10 днів.

- Мінімальна ширина підконструкції: 450 мм
- Розмір дренажу: 3 1/2 дюйма
- Кількість отворів (під змішувач, автоматичну заглушку, інші): 4 отвори фрезеровані
- Зовнішні розміри: 620 мм x 435 мм
- Розміри камери: 340 мм x 355 мм x 200 мм
- Кількість відділень: 1
- Виріз: 600 мм x 415 мм
- Вирізання за шаблоном: немає
- Положення дренажу: реверсивна модель
- Довжина раковини: 620 мм
- Ширина раковини: 435 мм
- До шафки: 45
- Спосіб встановлення: вбудований
- Розташування камери: реверсивне
- Діаметр дренажу: 3,5 дюйма
- Слив: так
- Автоматична пробка: так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 62 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie, Ociekacz |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 43 cm |
| Марка | Franke |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Сушарка | Ociekacz bez odpływu |
| Встановлення | Wpuszczane |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Czarne |