Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийки Marmara від Laveo - пропозиція для любителів сталевих матеріалів в дизайні інтер'єру.
Це поєднання високоякісної нержавіючої сталі 304, сучасного дизайну та незвичайної обробки.
Їх мінімалістичний дизайн є відповіддю на потреби користувачів, які хочуть мати красиву та зручну кухню. Серія Marmara відповідає тенденціям необроблених і промислових приміщень завдяки незвичайній сталевій обробці, чітким і прямим лініям, які можна інтегрувати зі стільницею. Характерною особливістю конструкції є малий радіус кутів камери.
Любителі кулінарії неодмінно оцінять розміри мийки та її глибоку та містку чашу, яка дозволить легко мити не лише великий посуд, але навіть деко, вийняте з духовки.
Мармара — це модель із покриттям із нержавіючої сталі. Його розміри 59х51 см. На продукт поширюється 15-річна гарантія.
Безперечною перевагою раковин Marmara є їх висока міцність і непідвладний часу характер. У якому б поєднанні вони не були, вони неодмінно радуватимуть око своїм оригінальним виглядом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laveo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 59 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 19 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Кількість комірок | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 51 cm |
| Мoдель | Marmara |
| Марка | Laveo |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Слив | Bez ociekacza |
| Встановлення | Wpuszczane |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne |