Доставка зі складу 5-10 днів.
Опис продукту Зручна та міцна шабельна пила, корисна для різання деревини, металу, керамічних блоків і газобетону. Зручна та безпечна рукоятка в поєднанні з потужним редукторним механізмом гарантує ефективне та контрольоване різання. Незамінний для різання круглих колод, дерев'яних піддонів або демонтажу стовпів огорожі. Не вимагає заточування ланцюга як бензопила, ідеально працює зі стовбурами дерев і гілками (товщиною до 150 мм) Висока потужність 1050 Вт Швидкість 2500 ударів/хв Хід леза 28 мм Довгий гумовий трос 3 м Стандартний тримач леза - підходить для всіх полотна для шабельних пил на ринку Параметри
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3,3 kg |
| Волість | 1050 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина напрямної (см) | 15 |
| Додаткова інформація | Regulacja obrotów |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Марка | YATO |
| Напруга | 230 V |
| Обладнання | Walizka |
| Швидкість обертання | 2500 obr./min |
| Тип | Szablaste |