7 662 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.


WiZ Super Slim забезпечує світло, адаптоване до ваших щоденних потреб. Велика кругла світлова поверхня наповнює кімнату прохолодним синім світлом, щоб покращити пильність і концентрацію, і затемнюється до м’якого теплого кольору, щоб допомогти вам розслабитися.

РЕГУЛЮВАННЯ РЕЖИМІВ СВІТЛОСТІ
Збережіть улюблені налаштування освітлення та використовуйте їх пізніше в будь-який час.

КЕРУВАННЯ З БУДЬ-ЗЕДЬ
Керуйте своїм освітленням незалежно від того, наскільки далеко ви знаходитесь.

РОЗКЛАДИ
Програмуйте освітлення відповідно до повсякденної діяльності.

КРУГОВИЙ РИТМ
Використовуйте автоматичне налаштування освітлення відповідно до часу доби.


Чи хотіли б ви мати освітлення, яким можна керувати за допомогою програми на телефоні? Ви можете підключити інтелектуальну систему освітлення WiZ до домашнього Wi-Fi роутера, і для цього не потрібні додаткові пристрої. Просто підключіть нове джерело світла, завантажте програму WiZ і все. Просто, правда?

Створіть затишну атмосферу за допомогою теплого білого світла. Інтелектуальне світло дозволяє змінювати відтінок білого світла від теплого (захід сонця) до прохолодного (полуденне світло). Завдяки цьому ви можете налаштувати світло відповідно до щоденних справ і потреб.

Вибирайте з широкого діапазону енергійного холодного білого до м’якого теплого світла, як на заході сонця. Ви також можете використовувати один із попередньо встановлених режимів освітлення, щоб створити найкращу атмосферу для своїх занять.

Освітлення WiZ дозволяє зменшувати та посилювати світло. Ви можете зробити це за допомогою програми WiZ, WiZmote (дистанційне керування) або навіть голосом. Додаток WiZ доступний як для Android, так і для iOS. Шукайте WiZ у Google Play і WiZ Connected в App Store.

Ви також можете керувати системою інтелектуального освітлення WiZ за допомогою голосу. Завдяки голосовим командам ви можете активувати (вмикати, вимикати, затемнювати, посилювати) освітлення WiZ за допомогою систем розпізнавання голосу, таких як Google Assistant, Alexa (Amazon) і Siri.

Технологія WiZ - дізнайтеся більше!
ВИ ШУКАЄТЕ ІНШИЙ ТИП ОСВІТЛЕННЯ WIZ? ПЕРЕГНІТЬ НАШУ СЕРІЮ ПРОДУКЦІЇ:

ЛАМПОЧКИ E14

ЛАМПОЧКИ E27

ЛАМПОЧКИ НАЖАЛЮВАННЯ

ЛАМПОЧКИ GU10

СВІТЛОДІОДНІ ЛАМПИ

Світлодіодні стрічки

ЗОВНІШНЄ ОСВІТЛЕННЯ

АКСЕСУАРИ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 43 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie, Z regulacją natężenia światła, Inteligentne oświetlenie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | D |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Biuro, Jadalnia, Korytarz/schody, Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Мoдель | W RD 27-65K TW |
| Максимальна потужність лампи | 22W |
| Марка | Wiz |
| Матеріал | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Нитка | LED |
| Розподіл | WiZ |
| Стиль | Nowoczesny, Tradycyjny, Loftowy, Minimalistyczny |
| Тип | Plafony |
| Колірна температура | 2700K, 6500K |