Конвектор Warmtec EWN2500W, фото 2
Конвектор Warmtec EWN2500W
  • В наявності
  • Код: 141280809
Конвектор Warmtec EWN2500W
Менеджер продаж
Менеджер продаж
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Конвекторний обігрівач EWN 2500W Електричний конвекторний обігрівач серії EWN - це економічна модель пристрою, яка ідеально підходить для різних типів приміщень: житлових, офісних або службових. Обігрівач EWN доступний в 5 варіантах потужності нагріву: 500 Вт, 1000 Вт, 1500 Вт, 2000 Вт і 2500 Вт. Переваги обігрівача EWN: ✅ ручний термостат, ✅ перемикач потужності нагріву (50% або 100%), ✅ перегрів захист , ✅ для настінного кріплення або на ніжках (аксесуари для встановлення в комплекті), ✅ Ступінь захисту IPX4 - можна встановити у ванній кімнаті. Електричний конвектор серії EWN від Warmtec - це опалювальний прилад, ідеальний для обігріву як офісних, так і житлових приміщень. Нагрівальним елементом в пристрої є низькотемпературний ТЕН. Ступінь захисту IPX4, що забезпечує стійкість до підвищеної вологості в приміщенні, дозволяє використовувати радіатор у ванній кімнаті. У комплект радіатора входять: настінні кронштейни з усіма кріпильними гвинтами та ніжки з колесами. Радіатор підключається до електрики через кабель з вилкою. Чому варто обрати конвекторний обігрівач Warmtec EWN: Плавне регулювання температури В обігрівачах EWN за допомогою ручки термостата та перемикача потужності нагріву можна встановити бажану температуру, що дозволяє працювати обігрівачу на 50% або 100% потужності. Захист від перегріву З міркувань безпеки електронагрівач EWN оснащений функцією захисту від перегріву. Якщо порушується циркуляція повітря, обігрівач автоматично відключається. Зручні розміри Легке переміщення приладу між кімнатами можливе завдяки легкій і компактній конструкції та можливості кріплення радіатора на ніжках з коліщатками. Проста збірка У набір входять всі елементи, необхідні для установки радіатора, і покрокова інструкція, як підготувати пристрій до використання. Специфікація: Бренд Warmtec Код продукту EWN-2500 Серія EWN Модель EWN-2500 Тип конвектора колір білий фасад стандартний ручний термостат потужність 2500 Вт (до 25 м2) управління ручка термостата додаткові функції: можливість установки у ванній кімнаті низькотемпературний обігрівач додаткова безпека характеристики: режим антизамерзання, захист від перегріву, клас захисту II, кріплення на ніжку/настіну, стандартна вилка довжина шнура живлення 130 см висота 40 см ширина 89 см глибина 7 см вага 5,5 кг
Характеристики
Основні
ВиробникWarmtec
СтанНовий
Користувальницькі характеристики
Волість2,5 kW