Доставка зі складу 5-10 днів.
Наша душова кабіна поєднує в собі стиль і функціональність і ідеально підійде до декору вашої ванної кімнати. Хромовані профілі та бічні панелі з ESG (одношарове безпечне скло) надають їй акуратний вигляд і додають ванній кімнаті елегантний стиль. . Крім того, душова кабіна характеризується складною конструкцією для зручного доступу. Монтаж і кріплення не входять в комплект поставки ванни. Розміри: 95 x 140 см (Ш x В) 96 см Товщина скла: 6 ммЗ поручнем для підвішування рушникаВ комплект поставки входять монтажні аксесуариВанна не входить
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 140 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 95 cm |
| Марка | VidaXL |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |