



4 115 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.



Розумна світлодіодна лампа Philips допоможе вам зменшити споживання електроенергії. Управляти цією моделлю можна за допомогою голосових команд або програми WiZ. Таким ч
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 4,9 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довговічність | 15000h |
| Додаткова інформація | Ściemnianie |
| Клас енергоспоживання | F |
| Мoдель | Inteligentne żarówki |
| Марка | Signify |
| Мінімальна кількість циклів вмикання/вимикання | 50000 |
| Напруга | 240V, 220V |
| Нитка | E14 |
| Розподіл | Philips Smart LED |
| Стан | Нове |
| Тип | LED, Żarówki inteligentne |
| Форма | Świeczka |
| Колір світла | Білий ciepsely, Білий zimny, Білий neutralny |
| Колір скла | Mleczne |
| Колірна температура | 2700K, 6500K |
| Яскравість (лм) | 470 |