3 823 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.



Розумні світлодіодні лампи розжарювання Philips створені для видимості – вони чудово виглядають навіть у вимкненому стані. А коли їх увімкнути, ці прозорі світлові кулі з можливістю затемнення наповнять ваші кімнати мільйонами кольорів і відтінків білого світла, від теплого до холодного. Насолоджуйтеся класичним виглядом традиційних ламп розжарювання з вінтажною естетикою та перевагами енергозберігаючої світлодіодної технології. Світлодіодні лампи розжарювання Philips також оснащено технологією WiZ, тож ви можете легко керувати ними через Wi-Fi та додаток WiZ за допомогою пульта дистанційного керування або голосу.

Барвисті смарт-світлодіодні лампи у формі кулі, схожі на традиційні лампи розжарювання з вінтажною естетикою

Приглуште або зробіть світло яскравішим і виберіть із багатьох відтінків білого світла, від енергійного та холодного до теплого та затишного.

Програмуйте освітлення відповідно до свого щоденного чи щотижневого розпорядку або встановіть автоматичне налаштування світла відповідно до часу доби.

Керуйте своїми світлодіодними світильниками Philips Smart LED за допомогою програми WiZ голосом завдяки найвідомішим голосовим помічникам, використовуючи пульт дистанційного керування WiZ або стандартні вимикачі світла. Ви можете керувати освітленням будь-де, навіть поза домом.

Використовуйте 16 мільйонів кольорів і динамічні режими освітлення, щоб створити унікальну атмосферу у вашому домі. Вибирайте з готових режимів освітлення або створюйте власні сцени.

Philips Smart LED — це широк
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 6,3 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довговічність | 15000h |
| Додаткова інформація | Ściemnianie, Zmiana koloru |
| Клас енергоспоживання | G |
| Мoдель | E27 A60 6,3 W RGB |
| Марка | Signify |
| Мінімальна кількість циклів вмикання/вимикання | 20000 |
| Напруга | 240V, 220V |
| Нитка | E27 |
| Розподіл | Philips Smart LED |
| Стан | Нове |
| Тип | LED, Żarówki ozdobne |
| Форма | Kulisty |
| Колір світла | Wielokolorowy |
| Колір скла | Przezroczyste |
| Колірна температура | 6500K, 2200K |
| Яскравість (лм) | 470 |