6 202 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.



Виготовлені вручну з кришталево прозорого скла лампочки Lightguide є яскравим елементом декору. Відблиски світла від внутрішньої труби та покриття проникають одне в одного, створюючи унікальний ефект освітлення, який ідеально доповнює унікальну сферичну форму.


Створені для показу лампочки Lightguide є втіленням стилю.

Надзвичайно барвистий, із яскравим яскравим джерелом світла. Lightguide має натяк на вінтажний стиль із сучасним відтінком.


Керуйте лампочкою за допомогою смартфона або планшета за допомогою програми Philips Hue.


Зробіть своє освітлення зручнішим за допомогою простих у використанні аксесуарів, як-от диммер або датчик руху.


Керуйте ними за допомогою голосових команд після створення пари з розумними домашніми помічниками, такими як Amazon Alexa, Apple Home або Google Assistant.


Ці світильники, розроблені з урахуванням екологічності спеціально для ламп Lightguide, надруковані на 3D з використанням біоперероблених матеріалів.


Металевий каркас із напівпрозорою опліткою, створений спеціа
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 6,8 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Ściemnianie |
| Клас енергоспоживання | G |
| Мoдель | Lightguide |
| Марка | Signify |
| Мінімальна кількість циклів вмикання/вимикання | 50000 |
| Напруга | 240V, 220V |
| Нитка | E27 |
| Розподіл | Philips HUE |
| Стан | Нове |
| Тип | LED, Żarówki ozdobne, Żarówki inteligentne |
| Форма | Kulisty |
| Колір світла | Wielokolorowy |
| Колір скла | Przezroczyste |
| Колірна температура | 2000K, 6500K |
| Яскравість (лм) | 500 |