6 049 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.



Виведіть свої звичні прожектори на новий рівень за допомогою лампочок Phlips Hue MR16. Ця лампочка MR16 на 12 В із двоконтактною конструкцією підходить для більшості існуючих світильників і дозволяє додати інтелектуальне освітлення від теплого до яскраво-білого в кожен куточок вашого дому.


У конференц-залах використовуйте затемнене біле світло з температурою від теплої до холодної. Потрібно щось більше? Ви отримаєте унікальне рішення завдяки мільйонам кольорів із широкого вибору освітлення.


Діапазон білого світла пропонує м’яке тепле біле освітлення зі швидким бездротовим затемненням.


Діапазон білого світла пропонує 50 000 відтінків теплого білого та холодного денного світла, а також можливість швидкого затемнення.


Hue White and Colour Ambiance пропонує тепле біле та яскраве біле світло та мільйони кольорів – і швидке затемнення!


Керуйте лампочкою за допомогою смартфона або планшета за допомогою програми Philips Hue.


Лампи Philips Hue бездоганно працюють із розумними аксесуарами, такими як перемикач Hue Dimmer або кнопка Hue Smart.


Керуйте ними за допомогою голосових команд, підключивши їх до розумних домашніх помічників, як-от Amazon Alexa, Apple Home або Google Assistant.


Усі наші розумні світлодіодні лампи мають стандартні розміри та типи, тож вони підходять майже до будь-якого освітлювального приладу.


Просто вкрутіть лампочку, і все готово. Після розміщення в світильнику наші розумні світлодіодні лампи можуть затемнювати, освітлювати та змінювати настрій без додаткового налаштування.
Запитання та відповіді:
Розумні лампочки Philips Hue доступні в трьох різних колірних діапазонах: «Hue White», «Hue White Ambiance» і «Hue White and Colour Ambiance». Лампочки Hue White випромінюють затемнене тепле біле світло. Лампочки Hue White Ambiance сяють 50 000 відтінками білого світла з можливістю затемнення в колірних температурах від теплих до холодних. Лампочки Hue White і Colour Ambiance сяють 16 мільйонами білого світла з можливістю затемнення в колірних температурах від теплого до холодного та кольорового світла.
Так. Розумні світлодіодні лампи Philips Hue доступні в різноманітних стандартних світильниках і розмірах, тобто вони підходять до більшості традиційних ламп і світильників.
Ліхтарі Philips Hue утворюють мережу, яка зв’язується з Hue Bridge. Кожна точка освітлення є ще одним елементом цієї мережі: принаймні одна лампочка має бути в межах 10 метрів від мосту Hue, наступна має бути в межах 10 метрів від першої тощо. Поки окремі ланки мережі знаходяться поруч достатньо один для одного, ви можете контролювати освітлення вдома та навколо нього.
Щоб керувати ліхтарями Philips Hue, якими керує Bluetooth, ви повинні перебувати в радіусі дії Bluetooth, приблизно дев’ять метрів.

Досліджуйте найширший вибір форм, розмірів і стилів. Ці розумні лампочки дозволяють освітлювати ваш дім унікальним способом і забезпечують підтримку затемнення без конфігурації та високу якість освітлення.
Відкрийте для себе Philips HUE

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 5,1 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довговічність | 25000h |
| Додаткова інформація | Ściemnianie |
| Клас енергоспоживання | G |
| Мoдель | 9290035752 |
| Марка | Signify |
| Мінімальна кількість циклів вмикання/вимикання | 50000 |
| Напруга | 240V, 220V |
| Нитка | GU5.3 |
| Розподіл | Philips HUE |
| Світлий колір | Білий ciepsely, Білий zimny, Білий neutralny |
| Стан | Нове |
| Тип | LED, Żarówki inteligentne |
| Форма | Reflektor |
| Колір скла | Przezroczyste |
| Колірна температура | 6500K, 2200K |
| Яскравість (лм) | 400 |
| Основні | |
| Колір | Білий |