7 140 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.



Внутрішня труба та світловідбиваюче скляне покриття роблять лампочки Lightguide придатними для будь-якого сучасного дому. Ця трикутна розумна лампочка ручної роботи забезпечує фантастичне кольорове світло, яке можна приглушити до ідеального рівня.


Створені для показу лампочки Lightguide є втіленням стилю.

Надзвичайно барвистий, із яскравим яскравим джерелом світла. Lightguide має натяк на вінтажний стиль із сучасним відтінком.


Керуйте лампочкою за допомогою смартфона або планшета за допомогою програми Philips Hue.


Зробіть своє освітлення зручнішим за допомогою простих у використанні аксесуарів, як-от диммер або датчик руху.


Керуйте ними за допомогою голосових команд після створення пари з розумними домашніми помічниками, такими як Amazon Alexa, Apple Home або Google Assistant.


Ці світильники, розроблені з урахуванням екологічності спеціально для ламп Lightguide, надруковані на 3D з використанням біоперероблених матеріалів.


Металевий каркас із напівтонким обплетенням, створений спеціально д
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 6,8 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довговічність | 25000h |
| Додаткова інформація | Ściemnianie, Zmiana koloru |
| Клас енергоспоживання | G |
| Мoдель | 92900315140 |
| Марка | Signify |
| Мінімальна кількість циклів вмикання/вимикання | 50000 |
| Напруга | 240V, 220V |
| Нитка | E27 |
| Розподіл | Philips HUE |
| Стан | Нове |
| Тип | LED, Żarówki ozdobne, Żarówki inteligentne |
| Форма | Tabularny |
| Колір світла | Wielokolorowy |
| Колір скла | Przezroczyste |
| Колірна температура | 2000K, 6500K |
| Яскравість (лм) | 500 |