5 159 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.


За допомогою інтелектуального стельового світильника WiZ Super Slim ви можете освітлювати кімнати у своєму домі теплим або холодним білим світлом. Використовуючи програму WiZ або голосові команди, ви можете зменшувати та посилювати світло або використовувати попередньо запрограмовані режими освітлення в установках Wi-Fi.

РЕГУЛЮВАННЯ РЕЖИМІВ СВІТЛОСТІ
Збережіть улюблені налаштування освітлення та використовуйте їх пізніше в будь-який час.

КЕРУВАННЯ З БУДЬ-ЗЕДЬ
Контролюйте своє освітлення незалежно від того, наскільки дал
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 24,2 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie, Inteligentne oświetlenie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Jadalnia, Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Мoдель | W RD 27-65K TW |
| Максимальна потужність лампи | 14W |
| Марка | Signify |
| Матеріал | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Нитка | LED |
| Розподіл | WiZ |
| Стиль | Nowoczesny, Tradycyjny, Loftowy, Minimalistyczny |
| Тип | Plafony |
| Колірна температура | 2700K, 6500K |