3 976 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.






РЕГУЛЮВАННЯ РЕЖИМІВ СВІТЛОСТІ
Збережіть улюблені налаштування освітлення та використовуйте їх пізніше в будь-який час.

КЕРУВАННЯ З БУДЬ-ЗЕДЬ
Керуйте своїм світлом незалежно від того, наскільки далеко ви знаходитесь.

РОЗКЛАДИ
Програмуйте освітлення відповідно до повсякденної діяльності.

КРУГОВИЙ РИТМ
Використовуйте автоматичне налаштування освітлення відповідно до часу доби.


Вибирайте з багатьох відтінків білого світла, від бадьорого й землистого до теплого й затишного, або просто виберіть один із попередньо встановлених режимів, як-от Focus або Relax, щоб створити бажаний настрій у кімнаті.

Виберіть будь-який колір світла або просто скористайтеся динамічним режимом освітлення, який ми створили для вас. Наприклад, режими «Камін» або «Океан» допоможуть вам створити дивовижну атмосферу та покращити настрій.

Поєднуйте різні режими білого та кольорового світла, створюючи ідеальне освітлення для кожної миті дня. Ви можете просто зберегти свою нову домовленість і вибрати її в будь-який час за допомогою програми WiZ або голосового керування.

Автоматизуйте своє розумне освітлення, щоб воно відповідало вашому розпорядку дня чи тижня. Заплануйте вмикання світла вранці або до того, як ви прийдете додому, і вимикайте його, щоб заощадити енергію, коли воно не потрібне.

Технологія WiZ - дізнайтеся більше!
ВИ ШУКАЄТЕ ІНШИЙ ТИП ОСВІТЛЕННЯ WIZ? ПЕРЕГНІТЬ НАШУ СЕРІЮ ПРОДУКЦІЇ:

ЛАМПОЧКИ E14

ЛАМПОЧКИ E27

ЛАМПОЧКИ НАЖАЛЮВАННЯ

ЛАМПОЧКИ GU10

СВІТЛОДІОДНІ ЛАМПИ

Світлодіодні стрічки

ЗОВНІШНЄ ОСВІТЛЕННЯ

АКСЕСУАРИ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 21W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Клас герметичності | IP20 |
| Клас захисту | II |
| Клас енергоспоживання | G |
| Мoдель | 5+5m |
| Марка | Signify |
| Напруга | 230V |
| Нитка | LED |
| Розподіл | WiZ |
| Стан | Нове |
| Тип | Taśmy LED |
| Колір світла | Wielokolorowy |
| Колірна температура | 2700K, 6500K |