Доставка зі складу 5-10 днів.
Піддон прямокутний Ronal MARBLEMATE WMA 70x90x3 см - кат. № WMA 70 90 04 Душовий піддон Ronal (мармур) Діаметр отвору під сифон 90 мм. Ніжки душового піддону: білий Ronal Marblemate - нове покоління. душові піддони. Ronal пропонує великий вибір високоякісних душових піддонів з масивного мармуру для своїх кабін. Протиковзкий килимок у кожному з наших душових піддонів запобігає перекиданню під час купання. Душовий піддон може бути встановлений прямо на підлогу, вмонтований в нього або на ніжках (з боковою панеллю). Душові піддони Marblemate від Ronal не піддаються впливу кислот, аміаку, хлору та фарби для волосся. Примітки: Можливість вибору кольору конгломерату:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ronal |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр зливу | 90 mm |
| Додаткова інформація | Nóżki w komplecie |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | Ronal |
| Матеріал | Konglomerat |
| Форма | Prostokątne |
| Колір | Białe |