Доставка зі складу 5-10 днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quadron |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 40 cm |
| Довгий бік | 58 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz, Zlewozmywak odwracalny |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 48 cm |
| Мoдель | Kevin |
| Марка | Quadron |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
| Сушарка | Ociekacz bez odpływu |
| Тип клапана | zatyczkowy z sitkiem |
| Встановлення | Wpuszczane |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne |
| Ширина камери | 35 cm |