Доставка зі складу 5-10 днів.
Найпопулярніша серед круглих раковин - Розмір раковини: ø 48,5 см - Розмір чаші: ø 38,5 x 16 см - Мінімальна ширина шафи: 45 см - товста сталь AISI 304 виробництва Thyssen-Krupp - гладка сталь, додатково полірована, що дає напів - матове покриття, найлегше підтримувати в чистоті - Гарантія оригінального встановлення прокладки правильний монтаж і захищає стільницю від доступу води - профіль фланця збільшує жорсткість раковини і стабільність монтажу змішувача - зливний комплект в комплекті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pyramis |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 49 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 16 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість комірок | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 48,5 cm |
| Марка | Pyramis |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Слив | Bez ociekacza |
| Встановлення | Wpuszczane |
| Форма | Okrągły |
| Колір | Srebrne |