Доставка зі складу 5-10 днів.


Розміри раковини: 46,5 x 43,5 см Розміри чаші: 36,5 x 33,5 x 15 см Мінімальна ширина шафи: 40 см Двостороння вбудована раковина Нержавіюча сталь Білизна У вартість включено: злив 1,5 дюйма, сифон типу B, кріпильні затискачі< / p>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pyramis |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 46,5 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 15 cm |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 43,5 cm |
| Марка | Pyramis |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 40 |
| Слив | Bez ociekacza |
| Встановлення | Wpuszczane |
| Форма | Kwadratowy |
| Колір | Białe |