Доставка зі складу 5-10 днів.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина кабелю | 2m |
| Додаткові можливості | USB |
| Код виробника | SPN3180A60 |
| Кількість вихідних розеток | 8 |
| Мoдель | SPN3180A/60 |
| Марка | Philips |
| Фільтри | Filtr przeciwprzepięciowy |