



4 591 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.

Спеціальний акумулятор для ноутбука Mitsu означає якість, ефективність і безпеку за привабливою ціною. Виробничий процес контролюється до 6 рівнів, тому ви отримуєте висококласний, міцний і надійний продукт. Якість цієї батареї підтверджена тисячами користувачів у Польщі, Чехії та Словаччині та нагородою «Лавр клієнта». Приєднуйтеся до групи з понад 150 000 задоволені клієнти. Технічні параметри:


| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість | 6600 mAh |
| Мoдель | 15" MC118*/A |
| Марка | Mitsu |
| Напруга | 10,95 V |
| Доля | Apple |
| Тип | Zamiennik |
| Тип клітин | Litowo-polimerowe |