Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка зі сталевою вставкою, 2 чаші, без зливу, з сифоном в комплекті. Велика камера.
Раковина MIKA - це компактна модель, призначена для невеликих приміщень. Він виготовлений зі сталі товщиною 0,5 см з гладкою поверхнею, що дозволяє легко підтримувати його в чистоті або дезінфікувати більш інвазивними миючими засобами. Перелив в камері забезпечує злив зайвої води в каналізацію. На раковину поширюється гарантія 15 років. У комплект входить сифон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kuchinox |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 17,5 cm |
| Довгий бік | 38 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie, Zlewozmywak odwracalny |
| Кількість комірок | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 33 cm |
| Мoдель | Mika |
| Марка | Kuchinox |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
| Сушарка | Bez ociekacza |
| Встановлення | Wpuszczane |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne |