Доставка зі складу 5-10 днів.
Маленька мийка Mini з однією чашею — ідеальне рішення для маленької кухні. Раковина 35х48 см має містку чашу глибиною 17 см. Мийка реверсивна, має перелив в чашу і вихід для посудомийної машини. Його гладка поверхня полегшує очищення та догляд. Міцна сталь, з якої виготовлена міні-мийка, має товщину 0,6 см і відрізняється високою стійкістю до корозії та вм'ятин.


Основні характеристики: 1 чаша без зливу Зовнішні розміри: 480x380x170 мм Розміри камери: 275x400x170 мм у комплекті з сифонним зливом: 3,5 дюйма Глибина камери: 170 мм для шафи: 40 см реверсивний стійкий до термічного удару стійкий до зміни кольору з переливним покриттям: гладке
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kuchinox |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 17 cm |
| Довгий бік | 48 cm |
| Додаткова інформація | Zlewozmywak odwracalny |
| Кількість комірок | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 35 cm |
| Марка | Kuchinox |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 40 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Сушарка | Bez ociekacza |
| Встановлення | Wpuszczane |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne |