Доставка зі складу 5-10 днів.

ПЕРЕВАГИ ЛЕГКА В ОБСЛУГОВУВАННІ СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНОГО УДАРУ ВИСОКА СТІЙКІСТЬ ДО МЕХАНІЧНИХ ПОШКОДЖЕНЬ Класична сталева мийка з однією чашею і зливом. Це, безумовно, буде ідеальним рішенням для нашої кухні. Він має дренаж 3 і ½" і камеру глибиною 19 см. Делікатна структура, схожа на льон, забезпечує більшу стійкість до подряпин. Нержавіюча сталь, з якої він виготовлений, є найвищої якості. Він має антикорозійні властивості, що означає це безпечний для нашого здоров'я Це індиферентні запахи, кольорові рідини і завдяки цим перевагам це надзвичайно зручний матеріал Мийка є одним з найважливіших елементів будь-якого кухонного обладнання. Завдяки своїм незаперечним перевагам мийка варта уваги.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 58 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 19 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz, Zlewozmywak odwracalny |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Марка | Kernau |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Встановлення | Wpuszczane |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne |
| Ширина камери | 34 cm |