Доставка зі складу 5-10 днів.








| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 19 cm |
| Довгий бік | 65 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz, Zlewozmywak odwracalny |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість комірок | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Марка | Kernau |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Встановлення | Wpuszczane |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne |
| Ширина камери | 40 cm |