Доставка зі складу 5-10 днів.

Переваги GRANITE AUTOMATIC PLUG СТІЙКИЙ ДО ДРЯПИН СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНОГО УДАРУ Сталева мийка Kernau - ідеальне рішення для нашої кухні. Виготовлений з високоякісної, харчової нейтральної нержавіючої сталі. Він не реагує при контакті з запахами або кольоровими рідинами. Завдяки своїм антикорозійним властивостям він безпечний для нас. Крім того, його легко підтримувати в чистоті. Він оснащений зливним отвором 3 і 1/2", який дозволить вам швидко спорожнити камеру води. Це не тільки красивий продукт, але також функціональний і надзвичайно практичний. Це, безумовно, варте того, щоб у нього інвестувати.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 58 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 16,5 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz, Zlewozmywak odwracalny |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 43,5 cm |
| Марка | Kernau |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz z odpływem |
| Встановлення | Wpuszczane |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne |
| Ширина камери | 30 cm |