Доставка зі складу 5-10 днів.



Для прибирання сухого бруду, води та осколків скла. Для різних робіт по дому. Просте збирання та розбирання фільтра обертанням без додаткової фіксуючої частини.

Економне, безпечне та легкодоступне сховище для аксесуарів. Кабель живлення можна безпечно зберігати за допомогою вбудованих гачків для кабелю.

Всмоктуючий шланг можна безпечно повісити на головку пристрою, тому він займає мало місця. Інтуїтивно зрозумілий механізм безпеки для правшів і лівшів.
Полиця для зберігання
Для безпечного зберігання інструментів і дрібних деталей, таких як шурупи чи цвяхи.
Практична функція повітродувки
Якщо пилососити неможливо, можна використовувати практичну функцію повітродувки.
Фільтр-мішок Fleeceline
Тришаровий, надзвичайно міцний фліс.
Наконечник на головці пристрою
Під час перерви в роботі ви можете швидко прикріпити тримач до голови пристрою.
Пристрій, всмоктувальний шланг і насадка для підлоги оптимально підібрані один до одного
Найкращий очисний ефект - для сухих, вологих, дрібних і великих забруднень.
Система закривання "Pull & Push"
Швидке, легке та безпечне відкриття та закриття бака.

від 43,97_x000D_ злотий

з того часу 21.75_x000D_ злотих

від 52,99_x000D_ злотий

з того часу 79,99_x000D_ злотих

від 65,00_x000D_ злотий

від 213,00_x000D_ злотий

від 59,90_x000D_ злотий

від 33,66_x000D_ злотий

від 59,97_x000D_ злотий

від 69,00_x000D_ злотий

від 116,28_x000D_ злотий

від 51.10_x000D_ злотий




















Цю інформацію можна знайти в інструкції з експлуатації або на нашому веб-сайті karcher.com/pl/. Важливо: аксесуари для домашніх пристроїв несумісні з аксесуарами, призначеними для професійних пристроїв.
Тут ви знайдете каталоги наших пристроїв і аксесуарів. Тут ви знайдете інструкції з експлуатації приладів та аксесуарів Karcher.
Ви можете використовувати пилосос, щоб прибрати окремі листки, але не велику кількість. Тверде або мокре листя може швидко заблокувати всмоктувальну трубку або вхідний отвір контейнера для бруду.
Під час прибирання пилу завжди використовуйте паперовий пакет.
Перевірте, чи всмоктувальна труба підключена належним чином і чи не пошкоджена. Використовуйте паперовий мішок для пилососа.
Замініть паперовий пакет, очистіть фільтр і трубки пилососа. За потреби замініть ущільнення.
Пилосос автоматично вимикається, коли ємність для бруду заповнюється. Датчик рівня води та корпус можуть бути вологими – дайте їм добре висохнути та додатково очистіть датчик.
Перевірте запобіжник і шнур живлення. Якщо кнопка живлення пристрою, щітка або розетка електроінструмента несправні, зверніться до одного з наших сервісних центрів.
Вийміть картридж фільтра та спор
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 1000 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | Nie dotyczy |
| Дизайн | Schowek na akcesoria |
| Довжина кабелю | 6 m |
| Мoдель | WD 3 V-15/6/20 |
| Марка | Karcher |
| Напруга | 220-240V |
| Об'єм мішка/контейнера [л] | 15 l |
| Робочий діапазон (м) | 8 |
| Тип пилососа | Workowe, Bezworkowe |
| Тип фільтра | Kartridż |
| Колір | Żółte |