


7 094 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.


KWD 1 W V-12/2/18 із чорною головкою вражає своїм компактним дизайном, надпотужним і енергозберігаючим – із споживанням енергії лише 1000 Вт. Машина забезпечує чудові результати очищення для сухого, вологий, дрібний і грубий бруд. Пилосос для вологого та сухого прибирання постачається з міцним 12-літровим пластиковим контейнером, кабелем довжиною 2 м, всмоктуючим шлангом довжиною 1,8 м із прямою ручкою, насадкою для підлоги Clips, поролоновим фільтром і рукавним фільтром із нетканого матеріалу.< /p>
Компактний дизайн

Фільтр-мішок Fleeceline

Практична функція видування

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 1000 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | Nie dotyczy |
| Дизайн | Gumowe kółka |
| Довжина кабелю | 2 m |
| Місткість мішка/контейнера [л] | 12 l |
| Клас повторного викидання пилу | Nie dotyczy |
| Мoдель | KWD 1 |
| Марка | Karcher |
| Напруга | 220-240V |
| Тип пилососа | Workowe, Bezworkowe |
| Тип фільтра | Piankowy |
| Функції | Praca na mokro |
| Колір | Żółte |