Доставка зі складу 5-10 днів.



Економія місця, безпечний і легкий доступ під час зберігання аксесуарів. Зручне зберігання пристрою.

Корисна функція продування, коли ви не хочете збирати сміття в бак. Легке видалення бруду, наприклад, гравійних доріжок.

Тришаровий, надзвичайно стійкий до розривів фліс. Тривала висока потужність всмоктування та високий ступінь відділення бруду.
Полиця для зберігання
Для безпечного зберігання інструментів і дрібних деталей, таких як шурупи та цвяхи.
Практична позиція паркування
Легке та зручне зберігання всмоктувальної трубки та насадки для підлоги під час перерв у роботі.
Наконечник на головці пристрою
Під час перерви на роботі ви можете швидко прикріпити тримач до головки пристрою.
Пристрій, всмоктувальний шланг і насадка для підлоги оптимально підібрані один до одного
Найкращий ефект прибирання - для сухих, вологих, дрібних і великих забруднень.
Система закривання "Pull & Push"
Швидке, легке та безпечне відкриття та закриття бака.
Ергономічна ручка
Пристрій легко та зручно транспортувати.
Обсяг поставки
Всмоктувальний шланг: 1,8 м, пластикові труби, 0,5 м, 35 мм, насадка для підлоги, щілинна насадка: 1 шт. p>
Обладнання
Поворотний перемикач (ON/OFF)Функція обдування Наконечник на головці пристрою Зберігання додаткових аксесуарів на головці пристрою Зберігання для дрібних предметів Складана ручка Парковкове положенняЗберігання обладнання на пристроїПідкрилкова планка Колеса, що кріпляться: 4 шт.


від 79,99_x000D_ злотий

від 69,00_x000D_ злотий

від 52,99_x000D_ злотий

від 59,90_x000D_ злотий

від 213,00_x000D_ злотий

від 33,66_x000D_ злотий

від 116,28_x000D_ злотий

від 51.10_x000D_ злотий

від 59,97_x000D_ злотий

від 21.75_x000D_ злотий

від 43,97_x000D_ злотий




















Ви можете знайти цю інформацію в посібнику користувача або на нашому веб-сайті karcher.com/pl/. Важливо: аксесуари для домашніх пристроїв несумісні з аксесуарами, призначеними для професійних пристроїв.
Тут ви знайдете каталоги наших пристроїв і аксесуарів. Тут ви знайдете інструкції з експлуатації приладів та аксесуарів Karcher.
Ви можете використовувати пилосос, щоб прибрати окремі листки, але не велику кількість. Тверде або мокре листя може швидко заблокувати всмоктувальну трубку або вхідний отвір контейнера для бруду.
Під час прибирання пилу завжди використовуйте паперовий пакет.
Перевірте, чи всмоктувальна трубка під’єднана правильно та чи не пошкоджена. Використовуйте паперовий мішок для пилососа.
Замініть паперовий пакет, очистіть фільтр і трубки пилососа. За потреби замініть ущільнення.
Пилосос автоматично вимикаєть
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 1000 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | Nie dotyczy |
| Дизайн | Schowek na akcesoria |
| Довжина кабелю | 4 m |
| Місткість мішка/контейнера [л] | 19 l |
| Мoдель | KWD 2 V-19/4/18 |
| Марка | Karcher |
| Напруга | 220-240V |
| Тип пилососа | Workowe, Bezworkowe |
| Тип фільтра | Piankowy |
| Функції | Praca na mokro |
| Колір | Żółte |